Pomagamy dzieciom w Afryce

W lutym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie UNICEF „Wszystkie Kolory Świata”. Celem projektu było uświadomienie dzieciom i młodzieży, że pomaganie innym wiąże się z pozytywnymi emocjami, a co najważniejsze dzięki zaangażowaniu można uratować życie innych dzieci. W ramach akcji uczniowie wraz z rodzicami przygotowali charytatywne, szmaciane lalki, które symbolizowały pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Prezentację i sprzedaż przygotowanych lalek zorganizował Szkolny Klub Wolontariusza podczas uroczystości środowiskowej „I znów minął rok”. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży lalek wolontariusze przekazali na szczepienie dzieci w Afryce. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych przedsięwzięciach charytatywnych. 

Skip to content