Mały OKR rozstrzygnięty!!!

W Domu Kultury w Sączowie 12 marca odbyły się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego MAŁY OKR 2019. 
Celem konkursu jest między innymi pielęgnowanie kultury języka ojczystego, rozbudzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania sztuką recytacji oraz krzewienie zamiłowania do literatury pięknej. W tym roku do udziału w etapie gminnym zgłosiło się bardzo wielu uczestników. Uczniowie recytowali utwory poetyckie oraz fragmenty prozy. Naszą szkołę w kategorii 0 – III reprezentowali: Julia Metodieva, Tomasz Woźniak, Piotr Buchta, Zuzanna Głowacka, Maciej Grzesiek, Hanna Borkowska, Nadia Wontorczyk. W kategorii IV – VI występowali: Nadia Kurzela, Bartosz Kłys, Hanna Wadowska, Kamila Drozd, Daria Dulik. 
Naszym uczniom jury konkursowe przyznało następujące lokaty: 
II miejsce – Nadia Wontorczyk
Wyróżnienie- Julia Metodieva. 

Poziom występów był bardzo wysoki. Wszyscy uczniowie barwnie zaprezentowali znane i lubiane utwory. Gratulujemy serdecznie uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!!!


Skip to content