„Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”

VI Diecezjalny Konkurs Plastyczny – „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna ‚ Tradycyjnie od sześciu już edycji w Szkole podstawowej nr 13 w Dąbrowie Górniczej w okolicach Świąt Wielkiej Nocy goszczą palmy wielkanocne. Pięknie przyozdobione, różnej długości przybywają z różnych okolicznych miast i miasteczek diecezji Sosnowieckiej.

Jury wśród nadesłanych palm wielkanocnych wyłoniło laureatów w kategoriach: kl. I-III oraz IV – VI. 

W kategorii klas I-III laureatem II miejsca został uczeń kl. I A Adam Dróżdż z ZS-P w Dobieszowicach.

W konkursie z naszej szkoły wzięli również udział:

Maciek Grzesiek kl. II B

Antoni Szczygłowski kl. IV B

Kamila Trefon kl. IV B

5 kwietnia 2019 roku w trakcie gali przed rozdaniem nagród uczestnicy oraz laureaci konkursu obejrzeli Misterium Męki Pańskiej przedstawione przez uczniów SP nr 13. Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są w galerii szkolnej.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Magdalena Polak

Skip to content