Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Na przełomie marca i kwietnia w siedzibie Śląskich Parków Krajobrazowych   w Będzinie  odbył  się  Konkurs Ekologiczny. Jest on adresowany  do uczniów klas IV-VI  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH z terenu województwa śląskiego.

Konkurs obejmuje podstawowe zagadnienia z zakresu  środowiska przyrodniczego, ochrony przyrody i środowiska oraz szeroko pojętej ekologii na poziomie szkoły podstawowej.

W tym roku naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V a: Oliwia Zając                       i Tomasz Zydek. Niestety do  finału przeszły   tylko dwie drużyny. Niewiele punktów zabrakło  naszej grupy , aby być wśród  laureatów. Zdobyte wiadomości i umiejętności na pewno wykorzystają w następnej edycji konkursu.

                                                                                               Tamara Pudo

Skip to content