Z wizytą w Klubie Seniora

W listopadzie 2016 r. w naszej miejscowości  powstał  Klub Seniora. Jest  to grupa nieformalna, stworzona spontanicznie i prowadzona przez samych seniorów.  Na czele stoi Pani Basia , radna  z naszej miejscowości. Członkowie klubu spotykają się raz w tygodniu,  w poniedziałek o godzinie 17.00  w zabytkowym dworku w Dobieszowicach. Chcą  pokazać, że przekroczenie wieku emerytalnego nie musi oznaczać końca aktywności towarzyskiej .Spędzają razem czas, rozwijają zainteresowania. Organizują wyjazdy do kina , teatru  i Sanktuariów  Maryjnych. Aktualnie planują wyjazd do Domu Chleba w Radzionkowie. W piątek 12 kwietnia  wybraliśmy się ze świąteczną wizytą  do Klubu Seniora. Przekazaliśmy życzenia i drobne wielkanocne upominkami przygotowane przez naszych wolontariuszy.

Skip to content