„WIELKANOC NA ŚWIĄTECZNEJ KARTCE”

Wielkanoc jest najstarszym i najważniejszym świętem chrześcijańskim w naszym kraju. Wiąże się ona z licznymi obrzędami i zwyczajami zachowanymi do dnia dzisiejszego. Święta Wielkanocne w życiu naszej szkoły to czas poznawania polskich tradycji ludowych, malowania pisanek, tworzenia świątecznych kartek  oraz wykonania palm. W tym roku nasi uczniowie licznie wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „WIELKANOC NA ŚWIĄTECZNEJ KARTCE” zorganizowanym przez Dom Kultury w Sączowie. Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Wielkanocnymi, rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci, wspieranie ich twórczości oraz wyrabianie poczucia estetyki.

            Z nieukrywaną dumą i radością prezentujemy Państwu laureatów tego konkursu.

Kategoria I

1 miejsce zdobyli: Karolina Kozieł, Jakub Nerczyński, Filip Szydłowski

2 miejsce zdobyli: Szymon Cyba, Rafał Czudej, Maja Jarawka

3 miejsce zdobyli: Sonia Frączek, Amelia Mucha, Magda Śniadach

Wyróżnienia zdobyli: Emilia Kańtoch, Wiktoria Tomanek

Kategoria II

1 miejsce zdobyła: Julia Czarnecka

2 miejsce zdobyli: Anna Dróżdż, Kordian Głodek, Zofia Ostręga

3 miejsce zdobyła: Aleksandra Saft

Wyróżnienia zdobyli: Kamila Ferdyn, Bartosz Grzbiela, Julia Metodieva

Kategoria III

1 miejsce zdobyli: Paweł Szczęsny, Oliwia Zając

2 miejsce zdobyli: Ksawery Biadacz, Kamil Biernacki, Monika Zapotoczna

3 miejsce zdobyli: Krzysztof Drozd, Tomasz Woźniak

Gratulujemy wszystkim laureatom wspaniałych wyników!

Skip to content