Łebski Traper

W dniu 16 maja 2019 r. uczniowie klasy 8 wzięli udział w VII edycji Wojewódzkiej Gry Edukacyjnej „Łebski Traper”. Przedsięwzięcie edukacyjne organizowane było pod honorowym patronatem Starosty Będzińskiego Sebastiana Szaleńca i Burmistrza Miasta Wojkowice Tomasza Szczerby. Głównymi celami tej interdyscyplinarnej gry było propagowanie wiedzy i sprawdzenie w praktyce umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, upowszechnienie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jak również wykształcenie umiejętności stosowania praw fizyki oraz matematyki w codziennym życiu. To była wyjątkowa impreza, w której udział wzięło 9 szkół, 12 drużyn, 96 uczestników. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Monika Kornas, Anna Kulawik, Aleksandra Myrcik, Julia Zając, Paweł Malinowski, Jakub Michlik, Miłosz Nieborowski, Wojciech Pawłow.

Jolanta Karcz

Skip to content