Matematyka po angielsku

W dniu 29 maja 2019 roku nasi uczniowie uczestniczyli w Gminnym Konkursie Matematycznym w Języku Angielskim „MASTER OF MATH” zorganizowanym przez szkołę Podstawową w Bobrownikach. Podczas tego konkursu uczestnicy zmagali się z zadaniami matematycznymi w języku angielskim, które dzieliły się na zadania testowe jednokrotnego wyboru oraz zadania otwarte. Poziom był bardzo wyrównany, a o zwycięstwie decydowały niewielkie różnice.
Naszą szkołę reprezentowali:

– Oliwia Zając i Tomasz Zydek z klasy V, którzy zdobyli II miejsce w swojej kategorii;

– Emilia Plebańczyk i Anna Dróżdż z klasy VI – dziewczynki uzyskały II miejsce w swojej kategorii;

– Dominik Grochowski i  Aleksandra Hartabus z klasy VII – udział;

– Monika Kornas i Anna Kulawik z klasy VIII – uczennice zdobyły III miejsce w swojej kategorii.

Wszystkim gratulujemy!

Skip to content