Życzenia na Dzień Dziecka

Wita Was słoneczny ranek,
tyle dzisiaj niespodzianek,
tyle przygód czeka nas.
Pierwszy czerwca – wstawać czas!
Wszyscy śmieją się od rana,
nawet mrówka roześmiana.
Czar zabawy dziś panuje,
i beztroska tu króluje.
Ach! Jak ptaszki dziś śpiewają
tak życzenia Wam składają…

Życzy:
Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy

31 maja br.  odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Oficjalne powitanie i życzenia płynące z ust Dyrektora placówki miały miejsce na dużym boisku szkolnym, gdzie czekał na uczniów wspaniały tort, słodkie napoje a także animatorzy przebrani za ulubione postaci z kreskówek.
W programie festynu znalazły się animacje – gry i zabawy ruchowe w sali gimnastycznej dla klas młodszych (I-IV).
Starsi amatorzy  doznań sportowych (klasy V-VIII) – mogli sprawdzić się podczas gry w siatkówkę oraz piłkę nożną na boisku szkolnym.
Dużym zainteresowaniem cieszył się dmuchany zamek, na którym to uczniowie skakali aż do późnych godzin wieczornych.
Najbardziej oblegane były stanowiska ze smakołykami: watą cukrową, napojami, owocami i babeczkami przygotowanymi przez Radę Rodziców.
Na uczestników festynu w stołówce szkolnej czekał również smakowity poczęstunek – przepyszny obiad. Należy podkreślić, że skorzystanie z tak ogromnej ilości atrakcji i posiłków było dla dzieci  całkowicie bezpłatne.
„Życie to plac zabaw” – napisał Laurent Gournelle. W czasie festynu teren szkoły przypominał  wielki, radosny plac zabaw. Mamy świadomość, że im więcej możliwości wspólnej, twórczej zabawy stworzymy dzieciom na początku ich życiowej drogi, tym pełniejsze będzie ich życie w przyszłości.

Skip to content