„Z WIZYTĄ W BANKU PKO BP”

04 czerwca uczniowie z klasy 1a, którzy przystąpili do programu SKO  mieli przyjemność wziąć udział w wyjątkowej wycieczce. Uczniowie zwiedzili salę operacyjną oraz obejrzeli bankomat – zarówno z zewnątrz od strony klienta, jak i wewnątrz od strony Banku. Maluchy dowiedziały się jak to się dzieje, że gotówka może być podejmowana z bankomatu lub kasy oraz same pochwaliły się, że przyglądały się jak rodzice realizują takie operacje. Po części oficjalnej, dzieci obejrzały pomieszczenia bankowe, gdzie nie lada gratką był możliwość zajrzenia do pokoju Dyrektora. Dzieci zapoznały się z historią pieniądza oraz ideą oszczędzania. Dużym zainteresowaniem cieszyło się liczenie pieniędzy w liczarkach. W przyszłym roku szkolnym z niecodziennej wycieczki skorzystają kolejni uczestnicy programu

Skip to content