„Dzień Kropki”

„Dzień Kropki” – The Dot w grupie „Motylki”

„Od niewielkiej kropki wszystko się zaczyna…”
Międzynarodowy Dzień Kropki u nas w grupie przypadł na dzień 16 września 2019 r. (poniedziałek). Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło w naszej sali i korytarzu. Rodzice na ten dzień pokusili się o ubrania dla swoich pociech – „w kropki.”Ten niezwykły dzień jest bardzo ważny w życiu każdego dziecka. To święto kreatywności, talentu, odwagi w pokonywaniu trudności. Nasze świętowanie rozpoczęło się od oglądania filmu o Vashti, która odnalazła swój talent. Następnie szukaliśmy kropek na terenie placówki, bawiliśmy się w „kropkowe” zabawy. Podsumowaniem naszego wspaniałego dnia było wykonanie kropek z własnymi talentami oraz wykonanie „Drzewa Talentów” z przewodnim hasłem „Uwierz w siebie! Tak wiele potrafisz…”

Wychowawca grupy „Motylki” – Dobrochna Kocot

Skip to content