Dzień Chłopca

Dzień chłopaka,

 czyli turniej sportowy „bruneci kontra blondyni.” Od pierwszego gwizdka emocje  drużyn było na najwyższym poziomie, bo konkurencje wymagały nie lada sprawności. Bieg slalomem i rzuty do celu nie sprawiły większych trudności, ale zwycięski punkt zdobyli bruneci. To zmobilizowało blondynów, którzy w konkurencji przechodzenia prze szarfę na czas okazali się zwinniejsi. Bieg w parach z balonami wymagał pomysłowości, kreatywności i świetnej współpracy zespołowej. Waleczna postawa udzieliła się wszystkim zebranym na sali gimnastycznej. Zawodników dopingowali kibice, a raczej „kibicki”,które skandowały sportowe wierszyki.

My się nie poddamy, bo pierwsze miejsce już w kieszeni mamy.

Blondyni  wygrywają i zawsze fair play grają,

Bruneci też się nie poddają i często o zwycięstwo grają!

Po zakończonych konkurencjach sędzia ogłosił remis. Jak przystało na prawdziwych sportowców, drużyny odtańczyły „taniec zwycięstwa.”

Bruneci, blondyni oraz „kibicki” z klas I -III

Skip to content