„Integracja”

27.09.2019 r w Będzinie odbyła się XVI Powiatowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych o nazwie „Integracja” nasza szkoła w składzie : Tomanek Paulina, Plaminiak Oliwia, Grochowski Dominik, Wadowski Jakub, Hartabus Aleksandra, Brembor Magdalena, Satława Michał, Dulik Daria, Zając Oliwia, Zydek Tomasz wzięła udział w tym wydarzeniu, które miało na celu Integracje z osobami niepełnosprawnymi którym pomagały dzieci z różnych szkół. Były tory przeszkód, rzuty do celu, zapasy a nawet piłkarskie kręgle. Nasze dzieci bardzo chętnie pomagały wyznaczonym osobom w pokonywaniu danych przeszkód i konkurencji. Dzieci mogły zobaczyć, że ich problemy nagle przestają mieć znaczenie kiedy widzi się problemy innych osób. W tym dniu nie było przegranych więc wszyscy otrzymali pamiątkowe medale oraz puchar. Gratulujemy.

Skip to content