Jesteśmy bezpieczni

                        13 września 6 latki z naszego przedszkola wzięły udział w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa organizowanych przez Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach w ramach akcji społecznej  „Malowane wakacje” – edukacja najmłodszych w obszarze bezpieczeństwa.

                            Dzielnicowi z komisariatu w Wojkowicach rozmawiali z dziećmi o zasadach bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym oraz sytuacjach w których należy korzystać z numerów alarmowych.                              

                           Na zakończenie spotkania dzieci zostały obdarowane przez koordynatora programu panią Jadwigę Krajcer książeczkami    pt. ”Bezpieczny przedszkolak” dzięki którym będą mogły utrwalić zdobyte wiadomości.

 Serdecznie dziękujemy za spotkanie.