Jesteśmy bezpieczni

                        13 września 6 latki z naszego przedszkola wzięły udział w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa organizowanych przez Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach w ramach akcji społecznej  „Malowane wakacje” – edukacja najmłodszych w obszarze bezpieczeństwa.

                            Dzielnicowi z komisariatu w Wojkowicach rozmawiali z dziećmi o zasadach bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym oraz sytuacjach w których należy korzystać z numerów alarmowych.                              

                           Na zakończenie spotkania dzieci zostały obdarowane przez koordynatora programu panią Jadwigę Krajcer książeczkami    pt. ”Bezpieczny przedszkolak” dzięki którym będą mogły utrwalić zdobyte wiadomości.

 Serdecznie dziękujemy za spotkanie.

Skip to content