„PRZYJAŹŃ NIEJEDNO MA IMIĘ”

Nasi uczniowie z klas IV-VIII: Aleksandra Saft, Julia Czarnecka, Marlena Szczęsny, Kinga Blachnik, Oliwia Zając, Tomasz Zydek, Bartosz Kłys, Igor Plebańczyk, Edyta Kulik, Martyna Konik, Olaf Sieja, Marta Małolepszy, Zofia Ostręga, Maja Cichosz oraz Nadia Wontorczyk wzięli udział w XXVIII Powiatowym Konkursie Plastycznym: „PRZYJAŹŃ NIEJEDNO MA IMIĘ”.

Celem konkursu było: kształtowanie i rozwijanie wrażliwości i wyobraźni plastycznej, propagowanie różnych technik plastycznych, doskonalenie warsztatu plastycznego oraz prezentacja możliwości twórczych dzieci. Temat pracy okazał się ciekawy i otwarty na różne interpretacje.

Wszystkie prace wykonane przez naszych uczniów były bardzo pomysłowe i oryginalne.
Natomiast wyniki konkursu poznamy w późniejszym terminie.

Skip to content