Świetlica odwiedza Zapiecek

Dnia 11 grudnia świetlica ZSP w Dobieszowicach odwiedziła seniorów domu opieki ZAPIECEK
w Rogoźniku. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas pierwszych wykonali karty świąteczne pod opieką pani E. Kańtoch – Koc.  Wykonano także podarki – uszyte poszewki  przez panią W. Zając. Uczennice zaangażowane we współpracę ze środowiskiem lokalnym:  Julia Kaczmarczyk , Julia Metodieva, Oliwia Zając, Lena Mitas. Drugoklasistki zaśpiewały świąteczną piosenkę o Mikołaju, natomiast Lena odśpiewała przepięknie pastorałkę.  Następnie uczennice wręczyły karty świąteczne oraz podarki seniorom domu Zapiecek. Seniorzy także przygotowali niespodziankę, wręczyli  nauczycielom oraz dzieciom upominki i  co niektórzy otrzymali czekolady. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze.  Najistotniejszym punktem spotkania było przemówienie przemiłej pani odnośnie jak ważny jest czas oczekiwania, przygotowań oraz znaczenie Świąt Bożego Narodzenia.

Skip to content