Konkurs recytatorski

                Dnia 3 marca 2020r. w Domu Kultury w Sączowie odbyły się kolejne eliminacje gminne Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego  dla szkół podstawowych, na których swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie naszej szkoły .

                W konkursie, w  drugiej kategorii wiekowej, tj.  uczniów klas IV- VI Szkołę Podstawową
w Dobieszowicach reprezentowały  uczennice: Maja Cichosz  i Lena Krawczyk. Maja przedstawiła interpretację wiersza Joanny Papuzińskiej oraz fragmentu powieści pt. Alicja w krainie czarów”. Lena zaprezentowała fragment noweli Elizy Orzeszkowej oraz wiersz K.I. Gałczyńskiego. Obie dziewczynki zostały laureatkami tegorocznej edycji konkursu:

Maja Cichosz- II miejsce ( I  miejsce  nie zostało przyznane)

Lena Krawczyk- wyróżnienie

Gratulujemy!!!

Skip to content