Podziękowania dla ZIEMI

Miesiąc maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy roku. Przyroda rozkwita wszystkimi kolorami, wabi pszczoły zapachami kwiatów i tętni śpiewem ptaków. To dobry moment, aby po raz kolejny podziękować naszej planecie za jej wyjątkowość. Uczniowie klasy III b napisali podziękowania dla Ziemi z okazji obchodów Dnia Ziemi. Ale każdego dnia przekonujemy się, że o darach Matki Ziemi powinniśmy pamiętać codziennie.

 „Dziękuję Ci Ziemio za to, że dałaś mi dom, wspaniały kraj i klimat. Cieszę się, że jesteś trzecią od Słońca i nie narzekasz na nas. Przepraszam, że jesteśmy niszczycielami przyrody i produkujemy śmieci. Kochamy Cię i dziękujemy za całą przyrodę.” Maciej Bartek narysował i napisał…

„Dziękuję Ci, że jesteś. Bez Ciebie nie miałbym wspaniałego domu, rodziny, przyjaciół. Dzięki Tobie mogę wychodzić na dwór i jeździć na rowerze. Przepraszam, że często śmiecimy i nie dbamy o Ciebie.” Pozdrawiam Patryk

Konrad: „dziękuję za czyste jeziora, piękne góry, za cudowne zwierzęta i za to, że jesteś wspaniała”

 „Matce Ziemi dziękuję za dary, które nam daje.”  Amelka

Maja na plakacie wyraziła swoją wdzięczność,  pod którym  możemy podpisać się wszyscy.

Skip to content