„KUPUJ ŚWIADOMIE PRODUKT POLSKI”

Prezydent Andrzej Duda zaapelował do nas wszystkich, aby w czasie robienia zakupów zwracać uwagę na to, gdzie wyprodukowane jest to, co kupujemy. Prosił byśmy się starali wybierać ze sklepowych półek te produkty, które zostały wyprodukowane w naszym kraju. Kupując produkty krajowego pochodzenia wspieramy  przedsiębiorców, rolników i firmy działające na terenie naszego kraju. Wspieramy również budżety samorządów i tym samym dajemy wyraz nowoczesnego patriotyzmu. Znak PRODUKT POLSKI dzięki prostej grafice nawiązującej do polskiej flagi jest łatwo zauważalny na kupowanych przez nas produktach. Kod kreskowy znajdujący się na opakowaniu  zaczyna się od cyfr 590.              

Szkolny Klub Wolontariusza również postanowił włączyć się do akcji.  Prosimy o zrobienie zdjęcia kodu kreskowego dowolnego produktu i wysłanie go na adres

e-mailowy: agarabus5@wp.pl  Zdjęcie nie może zawierać logo produktu ani firmy.

        POMAGAJMY SOBIE WZAJEMNIE W TYM TRUDNYM CZASIE!

terazpolska.pl

Skip to content