ŚWIĘTEMU JANOWI PAWŁOWI IIW HOŁDZIE WIELKIEMU POLAKOWI, ŚWIĘTEMU JANOWI PAWŁOWI IIWłączając się w obchody 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II uczniowie naszej szkoły już od marca starali się uczcić to wydarzenie wykonując laurki i portrety. W trakcie katechezy wirtualnej  uczniowie całej szkoły wykonali albumy i plakaty ukazujące życie i posługę św. Jana Pawła II. Uczniowie naszej szkoły nie przestaną nas nigdy zaskakiwać swoją kreatywnością i pomysłowością.  Na dowód tego zostały wykonane torty papierowe i cukiernicze … ukazujące miłość i wdzięczność  św. Janowi Pawłowi II w 100 – lecie urodzin.

                                                                                                              katecheta

                                                                                                                             Magdalena Polak

Skip to content