Światowy Dzień Kosmosu,

„Galaktyczna podróż”, czyli o zajęciach rozwijających postawy twórcze na odległość 21 maja to Światowy Dzień Kosmosu. Celem obchodów Dnia Kosmosu, ustanowionego z
inicjatywy amerykańskich astronautów, jest upamiętnienie wydarzeń, związanych z badaniami przestrzeni kosmicznej i zainspirowanie naukowców do dalszej pracy. Dzień ma
też zachęcać zwykłych ludzi do zgłębiania tajemnic wszechświata.
Ponieważ jesteśmy integralną częścią Kosmosu, klasa IB postanowiła włączyć się w obchody i w ramach zajęć teatralnych, stworzyliśmy kosmiczny filmik. Praca znowu była „na odległość”, a równocześnie razem. Każdy uczeń z pomocą swoich rodziców, rodzeństwa i opiekunów opanował powierzony tekst, sporządził kostium, dekoracje, scenografie i nagrał filmik . Potem nadesłane filmiki zostały połączone w jedną, spójną, kosmiczną całość.
Wyruszajcie zatem z nami w galaktyczną podróż i niech kosmiczna moc będzie z nami!!!

Skip to content