Akcja „Będzie dobrze”

Uczniowie klas IV-VII ze Szkoły Podstawowej w Dobieszowicach przyłączyli
się do ogólnoświatowej akcji #Będzie dobrze. Akcja ta zapoczątkowana została we Włoszech i w ciągu paru tygodni rozpowszechniła się na kilka państw, w których wprowadzono obostrzenia odnośnie przemieszczania się i nakazano mieszkańcom pozostanie w domach. Jej celem jest wyrażenie solidarności, potrzeby wsparcia oraz danie otuchy wszystkim osobom walczącym z koronawirusem, a także skutkami epidemii.

Mamy w sobie ogromną nadzieją, że sytuacja ta jak najszybciej się unormuje, ludzie przestaną chorować i wszyscy zapomnimy o koronawirusie.  Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości,
a także dużego uśmiechu mimo wszystko. 

Dziękuję za zaangażowanie -nauczyciel plastyki.

Oto prace uczniów:

Skip to content