Życzenia Śląskiego Kuratora Oświaty na zakończenie rokuŻyczenia Śląskiego Kuratora Oświaty na zakończenie roku szkolnego 2019/2020


Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca,
a której nikt nikomu nie może odebrać.

Ignacy Jan Paderewski

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Rodzice i Uczniowie

Zakończenie roku szkolnego to niezwykle ważny dzień w szkolnym kalendarzu, dzień, w którym zamyka się okres wytężonej pracy, a otwiera czas wakacyjnego odpoczynku.

Ten rok postawił przed wszystkimi trudne wyzwania, którym musieli sprostać zarówno Uczniowie, jak i Nauczyciele, Pracownicy przedszkoli, szkół oraz Rodzice. Serdecznie dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi, Rodzicom za współpracę w realizacji zadań w tej nowej, nieprzewidzianej sytuacji, za wzajemne wspieranie się w rozwiązywaniu problemów, otwartość na szybkie wprowadzanie nowych rozwiązań. Dzięki pasji, zaangażowaniu i wytężonej pracy Wszystkich kończymy ten rok szkolny z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.

Życzę Wam, Drodzy Uczniowie, by wakacyjny czas zasłużonego wypoczynku był wypełnionym radością, słońcem i beztroską zabawą. Korzystajcie z letniej pogody, cieszcie się ciekawymi podróżami i przygodami. Wracajcie we wrześniu pełni sił, gotowi do podjęcia nowych zadań i realizacji zamierzonych celów i planów.

Urszula Bauer
Śląski Kurator Oświaty

Skip to content