POWITANIE PIERWSZOKLASISTÓW„Chodźcie śmiało do szkoły, pierwszacy, 
Do zabawy wspólnej, do pracy. 
Szkoła drzwi swe otwiera gościnnie. 
Szkoła dzisiaj serdecznie Was przyjmie!” 
   

Cz. Janczarski         1 września rozpoczął się nowy rok szkolny.  Uroczyście, przed sztandarem szkoły, uczniowie  klas pierwszych złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów szkoły przez panią dyrektor mgr Anetę Kocot.

Oby ten rok szkolny był pełen sukcesów dla uczniów, a czas spędzony w szkole  pozwolił odkrywać nowe pasje oraz rozwijać zainteresowania. Dużo zapału i radości w poznawaniu wiedzy i zdobywaniu umiejętności.

 Takie życzenia otrzymali najmłodsi uczniowie od pani dyrektor, która do życzeń dołączyła szkolne krawaty z logo szkoły. Wychowawczynie – mgr Zuzanna Frąckowiak i mgr Anna Łach – wręczyły najmłodszym Akty Pasowania.         Tradycyjnie, najmłodsi zostali obdarowani słodkościami ukrytymi w przygotowanych przez rodziców rogach obfitości. Przejęci uczniowie podziękowali pięknie słowami znanej piosenki.

Po uroczystości wszyscy uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami, by zobaczyć swoja nową klasę, zapoznać z planem lekcji, aby już nazajutrz rozpocząć naukę.

 W roku szkolnym 2020/21 szkolną przygodę rozpoczęło 32 pierwszoklasistów.  Uroczyste Rozpoczęcie Roku odbyło się inaczej niż co roku, jest to związane z obecną sytuacją w kraju i zaostrzeniami związanymi z koronawirusem. Cała uroczystość odbyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego oraz według procedur przyjętych w placówce.Skip to content