X Światowy Dzień Tabliczki MnożeniaDnia 2 października 2020 r. obchodziliśmy X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. To międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich, i dużych i małych, do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, a także uświadomienie, iż jej znajomość jest niezbędna w życiu codziennym.

            W tym roku nasza szkoła po raz siódmy postanowiła uczestniczyć w tym projekcie edukacyjnym. Organizatorem akcji była klasa  VII b pod przewodnictwem pani Jolanty Karcz.

Uczniowie klas IIIa, IIIb, IVa, IVb i V rozwiązywali przykłady, które sprawdzały poziom ich wiedzy z tabliczki mnożenia i dzielenia.  Tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia” uzyskało  16 uczniów: Mikołaj Trefon, Julia Metodieva, Mateusz Piwowarczyk, Emilia Dybowaska, Wiktor Mikołajczak, Dominik Chuchla, Julia Kaczarczyk, Kawery Biadacz, Sonia Frączek, Lena Sinica, Bartosz Grzbiela, Patryk Markiewicz, Rafał Czudej, Szymon Cyba, Konrad Kraicer i Maja Cichosz.

Serdecznie gratulujemy!!!

Organizator: mgr J. KarczSkip to content