Dzień Chłopaka w Szkole PodstawowejDzień Chłopaka w Szkole Podstawowej w Dobieszowicach.


30 września obchodzony był Dzień Chłopaka. Dziewczęta z poszczególnych klas stanęły na wysokości zadania, sprawiając swoim kolegom wiele radości.

Koledzy z klasach I obejrzeli przygotowaną specjalnie na tę okazję prezentację. Dziewczynki z klasy II przygotowały prezent w postaci filmiku na youtube. Nasi klasowi chłopcy posiadają wiele wspaniałych, wyjątkowych cech. Ich imiona również są niepowtarzalne. Chcecie się przekonać? Zobaczcie film! https://www.youtube.com/watch?v=Ci7b9YPKCi4

W klasach  III  były w tym dniu zabawy, gry planszowe oraz wspólne oglądanie filmu pt. „Piotruś Królik”. W klasach starszych dziewczynki zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci solenizantów. W klasie VIII organizowano sobie sesję zdjęciową dla całej klasy, która wykonała dla nas pani Iwona Kubarek. W klasie VII panowie rozwiązywali quiz „Jak dobrze znają kobiety?” Oprócz życzeń w każdej klasie były prezenty i słodkie przekąski. Każdy chłopiec w tym dniu czuł się wyjątkowo. Wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia!Skip to content