Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka PolskiegoW dniu 19 listopada odbył się w naszej szkole II etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego
z Języka Polskiego, w którym uczestniczyły uczennice klasy VIII Anna Dróżdż i Aleksandra Saft. Dziewczynki były finalistkami I etapu konkursu , który został przeprowadzony zdalnie
w dniu 27 października. Do konkursu przystąpili uczniowie:  Julia Czarnecka, Kamila Drozd, Anna Dróżdż, Daria Dulik, Kordian Głodek, Dominika Malecha,  Kasia Nowak , Zosia Ostręga, Igor Plebańczyk , Aleksandra Saft,  Hanna Wadowska. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za pełne zaangażowanie i wkład pracy włożony w przygotowanie do konkursu. Wszyscy uczniowie stanęli na wysokości zadania i godnie reprezentowali naszą szkołę w  tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

                                               Anna Janota

                                               Anna Męcik


Skip to content