PODZIĘKOWANIE DLA MIKOŁAJA


PODZIĘKOWANIE DLA MIKOŁAJA, CZYLI O ZAJĘCIACH ROZWIJAJĄCYCH ZDOLNOŚCI MUZYCZNE NA ODLEGŁOŚĆ


Co zrobić, kiedy okaże się, że prezent od Mikołaj był szczególnie trafiony? Jak okazać Mikołajowi wdzięczność i delikatnie poprosić, by nie zapomniał o nas w kolejnym roku? Z takimi dylematami zmierzyli się uczniowie klasy 2A. Radzono, zgłaszano propozycję i w końcu ustalono!

Postanowiliśmy podziękować w sposób szczególny-mikołajkowy. Stąd na zajęciach rozwijających zdolności muzyczne uczniów, postanowiliśmy nagrać piosenkę o Mikołaju, specjalnie w podziękowaniu dla Niego. Mamy ogromną nadzieję, że widząc zaangażowanie uczniów, Ich rodzin
i wychowawcy, Mikołaj nie zapomni o nas w przyszłym roku 

A wszystkich zapraszamy do posłuchania piosenki „To Mikołaj” w wykonaniu
uczniów klasy 2A z Rodzinami i wychowawcą.Skip to content