“Poznaj MOC Zawodowca!”Szanowni Państwo!


Z ogromną przyjemnością informujemy, że w ramach prowadzonej kampanii społecznej “Poznaj MOC Zawodowca!” w okresie od stycznia do marca 2021 roku publikowane będą, na kanale Youtube, Facebook i Instagram, filmy z udziałem Ambasadora kampanii – Cyber Marianem. Materiały przedstawiać będą w ciekawy i zaskakujący sposób wizję świata pozbawionego zawodowców / specjalistów w swoich dziedzinach, np. fryzjerów, kucharzy czy mechaników.

Zapraszamy do oglądania filmów oraz odwiedzania portali społecznościowych dedykowanych kampanii społecznej, której celem jest promowanie kształcenia w szkołach branżowych i technicznych.

Zwracamy się zatem z serdeczną prośbą o rozpowszechnienie niniejszej informacji, a także udostępnienie jej na Państwa stronie internetowej i portalach społecznościowych!

Dziękujemy!

Mariusz Wójcik

Podinspektor

Referat Realizacji ProjektówSkip to content