Ogólnopolska Olimpiada MitologicznaNiektórzy uczniowie naszej szkoły są zafascynowani mitologią, dlatego chętnie czytają mity i biorą udział w konkursach mitologicznych . Nie zrażają ich nawet zmiany terminów i zasad organizacji tych konkursów spowodowanych pandemią. Do najbardziej wytrwałych ekspertów z dziedziny miologii greckiej i rzymskiej należą Zosia Ostręga z klasy VIa i Antoni Szczygłowski z klasy VIb. Uczniowie Ci godnie reprezentowali naszą szkołę w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej organizowanej przez firmę Olimpus, która odbyła się zdalnie w listopadzie 2020 r.

W ostatnich dniach poznaliśmy wyniki konkursu i mamy zaszczyt ogłosić, że tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej za zajęcie 11. miejsca na poziomie 1. (kategoria wiekowa klasy IV- VI) otrzymał Antoni Szczygłowski. Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy uczestnikom konkursu za wytrwałość i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Anna Janota

Anna Męcik


Skip to content