WALENTYNKI 2021Dnia 11 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świętego Walentego. Jak co roku organizatorem obchodów był Szkolny Samorząd Uczniowski, tym razem przy współpracy z opiekunem świetlicy szkolnej Panią Wiolettą Zając, która zorganizowała pocztę Walentynkową dla uczniów klas I-III. Młodsi uczniowie przygotowali serduszka i kartki wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Dzień ten upłynął w szkole w kolorze czerwieni i atmosferze przyjaźni. Starsi uczniowie choć nieobecni w szkole również włączyli się w obchody tego radosnego dnia. Przygotowali kartki, plakaty, walentynkowe wypieki oraz samodzielnie napisali wiersze. Pamiętajmy, że miłe słowa poprawiają humor i ułatwiają relacje międzyludzkie.

Wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w obchodach Dnia Świętego Walentego serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Skip to content