Szkolne obchody Międzynarodowego Dnia TeatruDzień 27 marca jest obchodzony jako Międzynarodowy Dzień Teatru . W ramach szkolnych obchodów tego dnia uczniowie przypomnieli sobie zasady teatralnego savoir- vivre’u i wysłuchali fragmentów wybranych słuchowisk radiowych. .Ze względu na panująca sytuację epidemiczną uczniowie nie mogli zaprezentować swoich talentów aktorskich na żywo, ale dali pokaz swoich umiejętności on-line. W galerii znajdują się nagrania występów naszych uczniów, którzy reprezentowali szkołę w tegorocznej edycji Konkursu Recytatorskiego „Mały OKR on-line” , który odbył się w dniach 22- 26 marca.

W konkursie naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV- VII: Hanna Borkowska, Maja Cichosz, Sonia Frączek, Maciej Grzesiek, Bartosz Kłys, Lena Krawczyk, Lena Mitas, Paulina Owczarek, Antoni Szczygłowski.

Anna Janota

Anna MęcikSkip to content