„Woda dla pracowników i pacjentów szpitala w Czeladzi”


„Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia.” – Anthony Robbins

❤
❤
❤
❤

Pierwsze dwa tysiące butelek wody dostarczone do szpitala w Czeladzi. Akcja przerosła najśmielsze nasze oczekiwania. Kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy i chcemy nieść dobro drugiemu człowiekowi. Mimo tego, że była to tylko „kropla wody w oceanie” to jednak pomoże pacjentom i pracownikom przetrwać trudne życiowe chwile. Kolejna dostawa wody, też tak olbrzymia, zostanie zakupiona przez Radę Rodziców ZSP z przekazanych pieniędzy przez rodziców, nauczycieli, pracowników ZSP w Dobieszowicach na akcję „Woda dla pracowników i pacjentów szpitala w Czeladzi” i będzie dostarczona w przyszłym tygodniu.

Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy wsparli naszą akcję!!!


Skip to content