Dzień Bez ŚmieceniaSzanowni Państwo
Jest mi bardzo miło poinformować, że już 11 maja po raz 15. będziemy świętować Dzień Bez Śmiecenia – edukacyjną kampanię ekologiczną, dotyczącą prawidłowego postępowania z odpadami opakowaniowymi organizowaną przez Rekopol Organizację Odzysku Opakowań S.A. W tym roku edukujemy społeczeństwo pod hasłem „Odpady to nie śmieci, to surowce. #WidzęWięcej”. Serdecznie zachęcamy do angażowania się, uczestniczenia w naszych działaniach w przestrzeni online, organizowania własnych wydarzeń, aktywności w swojej społeczności lokalnej/miejscu pracy, ale także do przekazywania informacji o Dniu Bez Śmiecenia dalej. W załączeniu przesyłam informację prasową, w której znajdą Państwo wszystkie szczegóły oraz kartkę elektroniczną – wizytówkę tegorocznej akcji, do przekazywania której serdecznie zapraszam.

Maria Jędrzejewska
Koordynator projektu
Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Skip to content