Konkurs patriotyczny5 maja 2021 roku w naszym przedszkolu wczesnym rankiem odbył się konkurs recytatorski i piosenki pod hasłem „OJCZYZNO! KOCHAM CIĘ!
W wierszowanych i śpiewanych zmaganiach wzięli udział przedszkolacy z wszystkich grup.
Mimo tego, że wiersze i piosenki były trudne i długie, w dzieciach ujawniła się w pełni umiejętność artystyczna. Przedszkolacy przedstawiali utwory o miłości do Ojczyzny, jej niepowtarzalności oraz patriotyzmie i odwadze Polaków oddających życie za swój kraj. Na twarzach artystów było widać lekki stres, ponieważ dekoracja sceny oddawała powagę konkursu. Po długich i burzliwych obradach jury wyłoniło zwycięzców. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki ufundowane przez Radę Rodziców. 
Wyniki  Konkursu:
 Kategoria 3-4 latki:
I miejsce – Łucja G.
II miejsce – Aleksander K./ Julia C.

Kategoria 5-6 latki:
I miejsce – Wiktor D./ Maria O.
II miejsce – Maria R.
III miejsce – Zofia O. / Cezary C.
Skip to content