Jesteśmy razemByło zdalnie – jest normalnie!

Na nowo budujemy grupy rówieśnicze tak aby z ikonek na ekranie odtworzyć społeczność szkolną. Wydaje nam się i oby tak było, że w każdej klasie istniały dobre relacje przed pandemią, to jest szansa, że przetrwały próbę czasu. Szybkie nadrabianie zaległości w materiale to kwestia drugoplanowa. Uśmiech, radość i dobre samopoczucie uczniów i nauczycieli w szkole, to teraz priorytet, więc zdobywamy wiedzę i umiejętności, ale już bez sprawdzianów, kartkówek, sprawdzania zeszytów i ćwiczeń z nauczania zdalnego…Aby dzieci miały w szkole słodkie minki opiekun samorządu uczniowskiego Pani Rabus wraz z przedstawicielami SU witała dzisiaj uczniów słodką niespodzianką, a Pani Dyrektor na apelu poinformowała uczniów czego mogą spodziewać się do końca nauki w szkole. Głośny okrzyk uczniów: „hura” wiele znaczył dla nich, ale także dla nauczycieli.

😊
❤
😊
❤
😊

Skip to content