„EKO TORBA”GÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY

PLASTYCZNO – TECHNICZNY

EKO TORBA”Konkurs realizowany jest z inicjatywy uczniów jako projekt edukacyjno-społeczny w ramach Klubu Szkół UNICEF i akcji pod hasłem „TO(działa)MY!”. Organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Maksymiliana Golisza w Szczecinie.

Celem konkursu była : aktywizacja dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którym zależy na ochronie środowiska i zaangażowanie ich w działania proekologiczne i charytatywne. Promowanie twórczości, kreatywności i dobroczynności – przekazanie prac konkursowych na licytację
i przekazanie zebranych środków na rzecz UNICEF W konkursie wzięło udział 38 placówek oświatowych z terenu całej Polski. Na konkurs wpłynęło 196 prac w czterech kategoriach wiekowych. Wśród laureatów konkursu są uczniowie naszej szkoły:


  • w II kategorii wiekowej 11-14 lat:

III miejsceOliwia Zając – uczennica klasy VII a

Wyróżnienie: Maja Cichosz uczennica klasy V


  • w III kategorii wiekowej 15-18 lat:

Wyróżnienie: Julia Czarnecka – uczennica klasy VIII

Gratulujemy!!!

Tamara Pudo

Skip to content