Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnegoSzanowni Państwo,

Drodzy Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty,

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

koniec wakacji to pora gorączkowych przygotowań do nadchodzącego roku szkolnego, to czas radosnego oczekiwania na powrót w znajome, szkolne mury, na spotkania z przyjaciółmi i ulubionymi nauczycielami. Dla całej społeczności szkolnej 1 września to początek kolejnego etapu fascynującej
i pełnej wyzwań podróży.

Drodzy Uczniowie,

życzę Wam, aby ten rok szkolny wypełniała radość odkrywania i doświadczania świata. Wyznaczajcie sobie inspirujące, dalekosiężne cele, pracujcie zawsze na miarę swoich sił i możliwości, zdobywajcie edukacyjne szczyty.

Szanowni Dyrektorzy Szkół i Nauczyciele, Pracownicy Oświaty,

życzę  Państwu energii, motywacji i pasji, które mają moc zmiany procesu dydaktycznego w fascynującą
i pełną wyzwań przygodę, a każdego nauczyciela w mistrza i przewodnika.

Szanowni Rodzice,

życzę Wam satysfakcji i dumy z osiągnięć dzieci, zarówno tych najdrobniejszych, jak i tych największych. Niech szkoła będzie miejscem, za którym tęsknią, w którym lubią  przebywać, gdzie odnajdują przyjaciół
i mistrzów.

Urszula Bauer

Śląski Kurator Oświaty


Skip to content