XI Światowy Dzień Tabliczki MnożeniaDnia 1 października 2021 r. obchodziliśmy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Hasłem przewodnim tej bezpłatnej akcji edukacyjnej było: „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają!”. Zachęcenie wszystkich, i dużych i małych, do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, a także uświadomienie, iż jej znajomość jest niezbędna w życiu codziennym to cel tego projektu.

            W tym roku nasza szkoła po raz ósmy postanowiła uczestniczyć w tym projekcie edukacyjnym. Klasa VI sprawdzała poziom wiedzy matematycznej dorosłych pracujących w naszej szkole.  Natomiast klasy IVa, IVb, Va i VI pisały test z tabliczki mnożenia. Uczniowie rozwiązywali przykłady, które sprawdzały poziom ich wiedzy z tabliczki mnożenia i dzielenia.  Tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia” uzyskało  17 uczniów: Julia Metodieva, Mateusz Piwowarczyk, Emilia Dybowaska, Dominik Chuchla, Julia Kaczarczyk, Maja Zydek, Lena Drożdż, Patryk Zarychta, Emilia Kańtoch, Filip Grabowski, Monika Zapotoczna, Tomasz Woźniak, Magda Śniadach, Maja Cichosz, Aleksandra Skorupa, Nadia Wontorczyk i Zuzanna Różańska.

Serdecznie gratulujemy!!!


Skip to content