SŁOWA PANI DYREKTOR Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

❤️
❤️
❤️

Kochani Uczniowie,

Wielką sztuką w dzisiejszych czasach jest chcieć, tak po prostu od siebie bez oczekiwania na oklaski i nagrody. Cieszę się, że właśnie tacy jesteście, że oprócz nauki znajdujecie czas na coś innego, często wielkiego – na reprezentowanie całej społeczności, na przygotowanie uroczystości, na udział w zawodach itp.

Dzisiaj dziękuje za miłe słowa, podziękowania, życzenia i akademię z Okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą przygotowaliście podwójnie – stacjonarnie i online.

❤️ Absolwentom dziękuję za pamięć i życzenia.

❤️ Szanowni Rodzice na czele z Panią Przewodniczącą Rady Rodziców.Dzisiaj serdecznie dziękujemy za życzenia i słodki poczęstunek. Ale w tym dniu dziękujemy także za to, że jesteście, służycie pomocą, rozmawiacie, planujecie razem z nami wiele przedsięwzięć i rozwiązujecie pojawiające się problemy.

❤️ Drodzy Pedagodzy,Dziękuję Wam za pokazanie uczniom i przedszkolakom, że porażki mogą czegoś pożytecznego nauczyć, że wiedzą, że gdy przeżywają trudności, mogą odkryć swą siłę i wiarę w swoje możliwości, za cierpliwość i życzliwość, za zrozumienie każdego z osobna i za szacunek jaki darzycie „Nasze Dzieci”.

❤️ Drodzy Pracownicy administracji i obsługi,

Wiecie, że bez Was w placówce byłoby nie tak. To Wy tworzycie swoisty klimat stołówki, korytarzy i klas. Dbacie, aby każdy dzień był dobry, bezpieczny i aby humor dopisywał.Życzę Wam, przede wszystkim zdrowia, niegasnącego zapału i czerpania wielkiej satysfakcji z tego, co robicie. Płyńcie razem ze mną przez wzburzone nie raz, wody oceanów, ale tak jak powiedziała Pani Przewodnicząca Rady Rodziców – całym zespołem – tak jak do tej pory – dopływajcie do dobrego lądu.

Wasz Dyrektor

❤️
❤️
❤️

Najlepsze życzenia także od sołtysów Dobieszowic, Bobrownik i Wymysłowa.


Skip to content