Zarządu K.S. „Orzeł” Bobrowniki


W imieniu Wójta gminy Bobrowniki, Zarządu K.S. „Orzeł” Bobrowniki oraz Dyrekcji GCKIS w Bobrownikach mamy przyjemność zaprosić wszystkie dzieci ze starszych grup przedszkolnych i klas 1-8 /zarówno dziewczynki jak i chłopców/ w najbliższy piątek 05.11.2021r. o godzinie 17.00 na otwarty trening piłkarski na obiekcie sportowym „Orlik” w Sączowie.

Budując drużyny piłkarskie we wszystkich rocznikach, pragniemy umożliwić Państwa pociechom przyłączenie się do projektu Gminne Drużyny Piłkarskie, wspólne trenowanie pod okiem wykwalifikowanych trenerów i miłe spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

W przypadku pytań, prosimy je kierować na adres mailowy wokalista38@wp.pl  lub bezpośrednio do trenera Waldemara Czapli – tel. 509529160”

Z wyrazami szacunku
Marcin Gajdzik
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach


Skip to content