Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego


W dniu 18 listopada w naszej szkole odbył się drugi stopień Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, w którym SP w Dobieszowicach godnie reprezentowała uczennica klasy VI , Maja Cichosz. Szóstoklasistka wygrała szkolne eliminacje, które odbyły się w dniu 28 października, uzyskując wymagane do kwalifikacji na kolejny stopień konkursu 85 % punktów. Do pierwszego stopnia konkursu przystąpili:

-Bartosz Kłys z klasy VII b

– Dominika Malecha z klasy VII a

– Filip Mielczarek z klasy VII b

– Igor Plebańczyk z klasy VII a

-Oliwia Sowiślok z klasy VII a

– Antoni Szczygłowski z klasy VII b

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wkład pracy włożony w przygotowanie do tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

Anna Janota

Anna Męcik


Skip to content