MIKOŁAJKI

🎅
❄
🎅
❄
🎅

Na dzisiejszy dzień – 6 grudnia, czekają wszystkie dzieci – te małe i duże, dlatego nic nie powinno go zepsuć. Planowanie i przygotowanie takiego dnia musi być owiane wielką tajemnicą. W naszej szkole i przedszkolu musieliśmy świętowanie zaplanować stacjonarnie i on-line.Rodzice, jak zwykle, sypnęli z mikołajkowego wora finansami i pomogli w placówce stworzyć atmosferę radości i uśmiechu. Rada Rodziców, na prośbę dyrekcji i nauczycieli, ufundowała ogromnego Mikołaja, który już od godziny 6:00 przed szkołą witał pracowników, a później wszystkie dzieci.Pani Dyrektor, Przewodnicząca Rady Rodziców wraz z Mikołajem życzyli dzieciom, nauczycielom i pracownikom, aby nie stracili nadziei w oczekiwaniu na normalność i abyśmy wszyscy mogli czerpać radość z tego wyjątkowego dnia.Mikołajki to nie tylko dzień bez sprawdzianów, kartkówek i tradycyjnych lekcji. To także super klimat, integracja całej społeczności i zapomnienie o problemach. Także… słodkie poczęstunki przygotowane jak zwykle przez mikołajkową załogę naszej kuchni. 🙂


Skip to content