XXIX Powiatowy Konkurs Plastyczny

“Roboty, Potwory i Inne Stwory”

W dniu 16 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach odbyło się rozstrzygniecie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Roboty, potwory i inne stwory”. Naszą szkołę w konkursie reprezentowali uczniowie:

– Lena Skrzypiec, Paulina Owczarek, Malwina Kapkowska, Oliwia Sowiślok, Edyta Kulik, Dominika Malecha, Martyna Konik, Marta Małolepszy, Karolina Kozieł oraz Wiktoria Tomanek.

Laureatkami konkursu zostały:

Paulina Owczarek , która w kategorii klas IV -VI zdobyła I miejsce
Malwina Kapkowska, w kategorii klas IV-VI zdobyła III miejsce
oraz
Oliwia Sowiślok, która w kategorii klas VII -VIII zdobyła wyróżnienie.

Brawo dziewczyny!!! Tylko tak dalej!!! Gratulujemy!!!

Temat konkursowy był bardzo szeroki i dawał spore pole do popisu dziecięcej wyobraźni – „Roboty, potwory i inne stwory” czyli ulubione motywy z filmów i książek, zarówno smoki, dinozaury, wielkie pająki czy ośmiornice, a także kosmiczne ufoludki, transformersy i inne fantastyczne postaci.

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu.Skip to content