OTWARCIE OLIMPIADY SZKOLNEJ


⚽️
🥅
🏆
🏅

W naszej szkole, od wczoraj, długie przerwy są na sportowo. Uroczyste otwarcie olimpiady szkolnej odbyło się na sali gimnastycznej o godz.11:30. Od poniedziałku do piątku i tak już do czerwca rozgrywane będą mecze międzyklasowe. Wyłonione zostaną najlepsze 3 drużyny i najlepiej kibicująca grupa uczniów. Olimpiadę rozpoczęła pani dyrektor, która przy głośnym kibicowaniu, oddala strzał do bramki głównego koordynatora olimpiady sportowej p. Zbroszczyka. Głośne brawa rozległy się po tym jak piłka pojawiła się w bramce. Pani dyrektor skomentowała, że są to brawa za wykonany rzut, ale kieruje je dla naszej polskiej drużyny, która jedzie na mistrzostwa do Kataru. Życzymy wszystkim dobrej zabawy, a do Rady Rodziców kolejny raz uśmiechamy się o nagrody. 🙂


Skip to content