Wyjazd do kinaW ramach integracji uczniowie kl. 5 a, 4a i 4b wybrali się do kina Cinema City Agora Bytom.

Wspólny wyjazd na projekcję filmu pt.:  „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” odbył się 8 kwietnia br. Film na podstawie scenariusza, napisanego przez J.K. Rowling i Steve’a Klovesa, inspirowany oryginalną historią autorstwa Rowling dostarczył wielu wrażeń i silnych emocji. Grindelwald wraz ze swoją armią dąży do przejęcia władzy na świecie. Dumbledore i Newt z pomocą przyjaciół chcą temu zapobiec. Dzieci poruszyły przede wszystkim wątki dotyczące walki dobra ze złem, a także elementy science-fiction.

Wyjazd miał na celu nie tylko kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, ale przede wszystkim integrację i wzmocnienie więzi koleżeńskiej.

Opiekunami podczas wyjazdu były – p. Anna Janota, p. Małgorzata Sepetowska, p. Anna Męcik, p. Joanna Mały – Wieczorek i p. Beata Steć.


Skip to content