„KOLOROWA WIELKANOC”Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego na projekt Kartki Wielkanocnej ‘KOLOROWA WIELKANOC”

W tegorocznym Gminnym Konkursie Plastycznym „KOLOROWA WIELKANOC” zadaniem uczestników było przedstawienie własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Wielkanocnych w postaci kartki świątecznej.

Cele konkursu to przede wszystkim:

– propagowanie obchodów Świąt Wielkanocnych; rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej; kształtowanie wrażliwości estetycznej; stworzenie możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.

Szkołę w Dobieszowicach reprezentowali uczniowie:

Sonia Frączek, Paulina Michlik,Dominik Chuchla, Patryk Zarychta, Lena Baucz, Weronika Sarnacka, Laura Kasjaniuk, Paulina Owczarek,Maja Jarawka, Natalia Radgowska, Filip Szydłowski, Sara Lech, Jan Kulawik, Julia Metodieva, Karolina Kozieł, Nadia Wontorczyk, Maja Cichosz, Maciej Grzesiek, Paweł Grzesiek.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce- Paulina Michlik oraz Maciej Grzesiek

wyróżnienie – Karolina Kozieł

Dziękuję uczniom za udział w konkursie i gratuluję osiągniętych wyników.

Nauczyciel plastyki


Skip to content