Niebieskie Motyle – UkrainieDziękujemy za nominację Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu do akcji Niebieskie Motyle – Ukrainie. STOP wojNIE! #challengeNiebieskieMotyleUkrainieSTOPwojNIE

🤍
❤️
💙
💛
🇵🇱
🇺🇦

Nasi przedszkolacy i uczniowie klas I-III podjęli wyzwanie i wykonali zadanie! ISKIERKI PRZYJAŹNI I POKOJU wysłane w świat. Dodatkowo włączyliśmy się w zbiórkę pieniężną na zakup sprzętu i środków medycznych na pomoc dla Ukrainy.Z ogromną przyjemnością nominujemy:💙Zespół Szkolno – Przedszkolny w Sączowie💛Przedszkole Publiczne w Rogoźniku💙Przedszkole Publiczne w BobrownikachWyżej wymienione osoby/instytucje zapraszamy do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu.CELEM tegorocznej akcji jest przekazanie iskierki POKOJU i PRZYJAŹNI dla dzieci i dorosłych z autyzmem pochodzących z Ukrainy oraz zbiórka pieniężna na sprzęt i inne artykuły medyczne niezbędne w czasie działań wojennych. Pozyskane środki finansowe w całości zostaną przeznaczone za pośrednictwem PARTNERA tegorocznej edycji Niebieskich Motyli – Ośrodka Kultury i Formacji Chrześcijańskiej im. Służebnicy Bożej Anny Jenke w Jarosławiu na rzecz osób poszkodowanych przez wojnę na Ukrainie.

🤍
❤️
💙
💛

Jak przekazać taką iskierkę? To bardzo proste. Wystarczy: 1. Ubrać się w barwy niebiesko-żółte i wykonać pracę plastyczną lub dowolną aktywność artystyczną według własnej inwencji twórczej. Barwami przewodnimi jest kolor niebieski i żółty. Ważne, aby na pracy plastycznej lub na filmie ujęte było przesłanie: NIEBIESKIE MOTYLE-UKRAINIE. STOP WOJNIE. 2. Skopiować CAŁY tekst #challengeNiebieskieMotyleUkrainieSTOPwojNIE, wstawić zdjęcie lub film na Facebook i nominować kolejne 3 osoby (może to być również grupa klasowa lub instytucja) i powiadomić ich o tym. 3. Dokonać wpłaty dowolnej kwoty na subkonto o nazwie „Pomoc dla Ukrainy” Numer konta 65 1240 2571 1111 0011 1284 7000 /Bank Pekao/. 4. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin.P.S. Każdy kto nie został nominowany a chciałby wziąć udział w naszym Challenge może przyłączyć się do niego samodzielnie z zachowaniem w/ w procedur. Dopisuje wtedy, że został nominowany przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w JarosławiuUWAGI TECHNICZNE:Aby przekaz w Waszym poście mógł dotrzeć do jak największej liczby osób, ustawienia prywatności należy dać na PUBLICZNE (w przeciwnym razie będzie on widoczny tylko dla bardzo wąskiej grupy osób z grona Waszych znajomych, nie będzie widoczny dla nas Organizatorów i nie będziemy mogli go udostępniać i komentować)Przy kopiowaniu tekstu proszę zwrócić uwagę, aby przed Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu postawić znak @ (nazwa ma się podświetlić na niebiesko). Dzięki temu będziecie Państwo dla nas widoczni/.Do dzieła! Życzymy powodzenia! 💙💛


Skip to content