MAGIA TEATRU

Dnia 27 kwietnia uczniowie z klas Ia, Ib, IIa, IIb i III oraz opiekunowie udali się do Domu Kultury w Piekarach Śląskich na musical pt.: „Czerwony Kapturek. Sztukę przestawili aktorzy Teatru Nowoczesnego z Krakowa.

       Młodzi widzowie obejrzeli musical familijny, w którym każdy odnajdzie klucz do swojego serca. Przepełniona błyskotliwymi dialogami, nowymi przygodami, wielowątkowa opowieść o przyjaźni, miłości i wrażliwości. Przecież, gdy ktoś bliski potrzebuje pomocy – biegniemy, nawet, gdy droga prowadzi przez tajemniczy, nieznany las……                             To jedna z najsłynniejszych, wzruszających baśni przedstawiona w kolorowym, muzyczno-refleksyjnym świetle.
Humorystyczna adaptacja teatralna utworu zapewniła młodym widzom dużą dawkę emocji i niezapomnianych wrażeń. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały spektakl i nagrodziły aktorów wielkimi brawami.


Skip to content