Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej


W naszej szkole odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – eliminacje gminne. 🚒Cieszymy się, że jest tyle młodych osób zainteresowanych strażą pożarną w naszej gminie.🚒👨‍🚒👩‍🚒 Gratulujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w tym turnieju, a w szczególności zwycięzcom!Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród osób, które zakwalifikowały się do eliminacji powiatowych, są dwie Leny i Jakub z naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Dobieszowice. Życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych, które odbędą się
już 18 maja 🙂

🚒

Klasy 1-4 szkół podstawowych – 1 grupa wiekowa I m-ce Wojciech Nadolski, II m-ce Jakub Dulik, III m-ce Lena Nadolska

🚒

Klasy 5-8 szkół podstawowych – 2 grupa wiekowa I m-ce Lena Krawczyk, II m-ce Lena Mitas, III m-ce Julian Jałowiecki

🚒

Szkoły ponadpodstawowe – 3 grupa wiekowa I m-ce Dawid Płatek, II m-ce Dominika Bogórska, III m-ce Dominik Kasza


Skip to content